Firmamız

Sizinle fırsatlarınız arasındaki köprüyüz ve yollarınızı birbirine bağlamak için buradayız.

Hakkımızda

New Opportunity, 2019 yılında Almanya'nın Stuttgart kentinde iki girişimci tarafından geliştirilen ve kurulan bir danışmanlık şirketi. Amaçları yalnızca Almanya'daki istihdam açığını kapatmak değil; newO, ayrıca insanlara Avrupa dışındaki bir ülkeden Avrupa'ya gelme ve daha iyi koşullar altında çalışma şansı vermek için canlandı. Avrupa, üst sınıf sosyal ortamı nedeniyle başkalarını her zaman cezbetmiştir. Bugüne kadar insanlar Avrupa'ya farklı yollardan, hatta bazı tehlikeli yollardan geldiler, ancak bunun gerekli olmadığını ve daha iyi bir gelecek için hayatınızı riske atmanıza gerek olmadığını söylüyoruz. Anlayışımız, imkânsız diye birşey yoktur, çünkü her zaman bir yol vardır ve newO herkesin Avrupa'ya yaklaşımına ışık olmak ister. Yaptıklarımıza inanıyoruz çünkü bizi buraya getiren güçlü ortaklarımız var. Sadece bize başvurup bilgilerinizi verin, kişisel verilerinizi ücretsiz olarak kontrol edeceğiz ve Size sahip olabileceğiniz fırsatları anlatacağız.

 
 

Team newO

Anıl Aslan, Almanya’nın Stuttgart kentinde Makine Mühendisliği okudu ve başarılı bir danışmanlık kariyerine sahip. Aktif olduğu Alman politikasında çok iyi bir ağa sahip. Kendisi ayrıca newO'nun kurucu ortağı ve yönetim kurulu üyesidir.

A. Anıl Aslan

CO-Founder & Executive Director 

newO Cooperations

Uğur Düzgün, Amerika Birleşik Devletleri'nde iki Master yaptıktan sonra Almanya’ya newO’yu kurmak için geri döndü. Kendisi Data Scientist olmasının yanı sıra başarılı bir danışmanlık kariyerine sahip. Kendisinin en büyük ayrıcalığı dünya çapında sahip olduğu ağdır.

Uğur Düzgün

CO-Founder & Executive Director 

 

newO İşbirlikleri

Engin Şanlı

Lawyer

Engin Şanlı, Almanya’da yabancılar hukukunda uzmanlaşmış bir avukattır. Kendisi bu alanda Almanya’da meşhurdur. Almanya’nın önde gelen gazeteleri (Bild Zeitung) ve dergileri (Spiegel) yabancı hukukuyla ilgili sorularını Engin Şanlı’ya sorarlar ve bunları makalelerinde alıntı olarak kullanırlar. Kendisini aramızda görmekten çok büyük mutluluk duyuyoruz ve kendimizi şanslı kılıyoruz.

© 2019 by newO